Header Ad

درباره ما

به نام خداوند جان و خرد         کزین برتر از اندیشه بر نگذرد

با سلام و صلوات بر روح پر فتوح رهبر کبیر انقلاب اسلامی,حضرت آیت الله خمینی و با سلام بر شهیدان صدر اسلام به ویژه 14 تن شهید گرانقدر روستای اسرم.

وبسایت اسرم در 11 بهمن ماه 1393 و با تکیه بر تجربیات چندین تن از جوانان اهل قلم و کمک و همیاری بعضی از اساتید بزرگ اسرم,پایه نهاده شد و در همان ابتدا مطالب خواندنی زیادی در وبسایت وجود داشته است.

تارنمای رسمی اسرم بعد از مدتی که در زمینه اطلاع رسانی اخبار منطقه و اسرم مشغول به فعالیت بوده, به یکی از بزرگ ترین وبسایت ها در حوزه اطلاع رسانی اخبار مربوط به اسرم و با روزی هزاران بازدید تبدیل شده و همین امر باعث شده تا دوستان ما در پشتیبانی,پهنای باند مورد نیاز را برای این بازدید ها فراهم سازند.

و اما در چند هفته اخیر و با مشکلات پیش امده در سایت, کلیه اطلاعات از روی سرور سایت مفقود گردیده و فایل های پشتیبان نیز نتوانستند کاری از پیش ببرند و بر همین مبنا مجبور به راه اندازی دوباره سایت اسرم شده ایم.

اصلی ترین وظیفه ما,بررسی مشکلات روستای اسرم و همچنین حل کردن آن ها است.

و اما در همین مدت وبسایت اسرم شاهد جذب نیروی های فعالی بوده که مارا همه جوره در زمینه اخبار پشتیبانی کرده و از همین جا از تمامی این افراد تشکر می نمایم.

وبسایت اسرم از امروز کار خود را به صورت جدی در زمینه اخبار,معرفی و گالری تصاویر شروع می کند و شما دوستان نیز می توانید با نظر های سازنده خود مارا راهنمایی کنید.

شما همچنین می توانید مطالب و عکس های دیدنی خود را به آدرس ایمیل asremplus@gmail.com ارسال کنید تا با ذکر نام خودتان در سایت قرار گیرد.

منتظر نظر ها و مطالب خواندنی و خبر های خواندنی شما دوستان عزیز هستیم.

پیام بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی توسط مکانیک وردپرس

به کانال تلگرامی اسرم بپیوندید!!!